Polisa ubezpieczeniowa na rok szkolny 2021/2022Drodzy Rodzice!
Zapraszam do zakupu polisy ubezpieczeniowej dla waszych dzieci, która zapewni ochronę waszym dzieciom od 01.09.2021 do 31.08.2022 min. od wypadków, pobytu w szpitalu, Covid-19 itd. Zakup polisy w Avivie jak w roku ubiegłym jest online za pomocą poniższego linka, który należy kliknąć, aby zakupić polisę:
Zakres szczegółowy poszczególnych wariantów polisy oraz Ogólne Warunki OWU i przykładowe wypłaty roszczeń u naszych dzieci w obecnym roku szkolnym, są dostępne na naszej stronie internetowej Polisa Dla Smyka www.PolisaDlaSmyka.pl
Po zakupie polisy online Rodzic/Opiekun może pobrać Certyfikat polisy, aby okazać go w placówce oraz może samodzielnie – elektronicznie zgłosić roszczenie do Avivy.
W tym roku Rodzic/Opiekun po kliknięciu w ww. link, może kupić od razu polisy dla wszystkich swoich dzieci, które uczęszczają do różnych placówek i są w różnym wieku.
Z podanego linka może również skorzystać rodzina i znajomi, którzy mogą ubezpieczyć swoje dzieci uczęszczające do różnych placówek oświatowych w całym kraju.
W przypadku pytań lub problemów technicznych z zakupem należy kontaktować się bezpośrednio z pracownikami Polisa Dla Smyka poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie www.PolisaDlaSmyka.pl
pozdrawiam i życzę dużo zdrowia
Dominik Filas – właściciel
Lextrim | GROUP
tel. kom. 793 539 081
e-mail: biuro@lextrim.pl