Ubezpieczenie 2022/2023

Drodzy Rodzice!

Zapraszam do zakupu polisy ubezpieczeniowej dla waszych dzieci (żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa i średnia), która zapewni ochronę finansową waszym dzieciom od 01.09.2022 do 31.08.2023 min. od wypadków, złamań, pobytu w szpitalu, Covid-19 przez całą dobę i na całym świecie. Zakup polisy jak w roku ubiegłym poprzez stronę www.PolisaDlaSmyka.pl klikając w zakładki zakup online - nastąpi przekierowanie na stronę Ubezpieczyciela firmę Allianz, która od lipca jest właścicielem Avivy. Polisa jest taka sama jak w latach ubiegłych (zmieniło się tylko logo firmy) - loginy i hasła są takie same jak w Avivie.

Rodzice którzy zakupią wariant celujący poprzez stronę www.polisadlasmyka.pl otrzymają kubek lub maseczkę z logo Smyka - wzor na grafice (odbiór wyłącznie  osobisty w Kancelarii po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu terminu odbioru).

Zakres szczegółowy poszczególnych wariantów polisy oraz Ogólne Warunki OWU i przykładowe wypłaty roszczeń u naszych dzieci w obecnym roku szkolnym, są również dostępne na naszej stronie internetowej Polisa Dla Smyka www.PolisaDlaSmyka.pl 

Po zakupie polisy online Rodzic/Opiekun może pobrać Certyfikat polisy, aby okazać go w placówce oraz może samodzielnie – elektronicznie zgłosić roszczenie do Allianz (dawnej Avivy).

Rodzic/Opiekun może kupić od razu polisy dla wszystkich swoich dzieci, które uczęszczają do różnych placówek (żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa i średnia) i są w różnym wieku. Przy zmianie placówki w trakcie roku szkolnego polisa idzie za dzieckiem.

Polisę mogą również zakupić poprzez stronę www.PolisaDlaSmyka.pl znajomi i rodzina dla swoich dzieci uczęszczające do różnych placówek oświatowych w całym kraju.

W przypadku pytań lub problemów technicznych z zakupem polisy należy kontaktować się bezpośrednio z pracownikami Polisa Dla Smyka - kontakt  dostępny na stronie www.PolisaDlaSmyka.pl

pozdrawiam i życzę dużo zdrowia

Dominik Filas

Lextrim | GROUP